Aktuality

Lekce angličtiny po telefonu využije každý, kdo se chce bleskově rozmluvit – stačí 3 desetiminutové lekce angličtiny týdně a garantujeme, že Vás žádný firemní telefonát v angličtině již nikdy nerozhodí!

Pozdravy a představování v britské angličtině

21.03.2023

Různé formy pozdravů a představování sebe sama v angličtině využijete nejen při angličtině po telefonu. Tento krátký článek se bude věnovat pozdravům a představování v britské angličtině.

Tlumočení po telefonu

15.02.2023

Většina z Vás jistě zná tlumočení z televize, soudních síní nebo z nejrůznějších přednášek. Věděli jste ale, že existuje také tlumočení po telefonu?

Užitečné anglické fráze při prezentaci v angličtině

31.01.2023

Při prezentování v angličtině je důležité volit správné fráze a slovní spojení, abyste se ujistili, že budete efektivně a přesvědčivě komunikovat s Vaším publikem. V tomto článku si můžete přečíst několik užitečných anglických frází, které můžete použít při prezentaci v anglickém jazyce.

Učte se anglicky i během Vaší dovolené na horách!

28.12.2022

Zimní období je pro spoustu lidí spojeno s dovolenou na horách. Nechcete na dovolené jen lenošit, ale udělat pro sebe i něco užitečného? Chcete se vzdělávat a zdokonalit svou angličtinu? Pokud jste na tyto otázky odpověděli kladně, máme pro Vás jednoduché a dokonalé řešení. Zkuste angličtinu po telefonu!

Studujte angličtinu při dlouhých cestách autem

22.11.2022

Baví Vás řízení a máte rádi dlouhé cesty? Nebo naopak řídíte neradi, ale kvůli práci řídit musíte? Napadlo Vás někdy, že i při řízení auta pro sebe můžete udělat něco užitečného, například zlepšovat svou angličtinu? Neváhejte a vyzkoušejte výuku angličtiny prostřednictvím telefonu!

Tip na odbourání ostychu při komunikaci v angličtině

25.10.2022

Je pro vás komunikace v anglickém jazyce stresující? Učíte se, ale máte pocit, že jazyk neovládáte v praxi? Dělá Vám problém se vyjádřit a reagovat v reálných situacích? Rozhodně nejste sami. Tento článek Vás může nasměrovat na cestu za odbouráním ostychu při komunikaci v angličtině!

5 tipů, jak si udržet znalost angličtiny

08.09.2022

Každý, kdo se někdy učil anglicky a pak jazyk dlouhou dobu nepoužíval, jistě už někdy zažil pocit, kdy ve své mysli nemůže najít slovíčko či frázi, kterou zrovna hledá. Nezoufejte, máme pro Vás pět skvělých tipů, jak si nejlépe udržet znalost angličtiny. Tyto tipy pro Vás sepsali přímo naši lektoři, kteří mají bohaté zkušenosti s výukou jazyků.

Jak se naučit anglicky rychle

29.04.2022

Mnoho z nás se chce naučit anglicky rychle, ale jednoduše to nestíhá, nemá na to čas, většinu dne tráví v práci a vměstnat mezi nabitý program lekci angličtiny se tak na první pohled zdá jednoduše nemožné… Nemusíte zoufat, máme řešení přesně pro Vás!

Vzít či nevzít? – aneb Telefonáty v angličtině levou zadní!

27.05.2021

Zná to jistě plno z nás – vidíme na displeji telefonu číslo se zahraniční předvolbou a okamžitě začneme panikařit – mám to zvednout? Anebo radši předstírat, že v kanceláři nejsem? Nemohl by to za mě vyřídit kolega…? Sami ale víme, že hodit problém na kolegu není řešení; musíme se k tomu postavit čelem a telefon prostě vzít. Jak na to, aby pro nás každý hovor v angličtině byl spíš příjemnou výzvou než utrpením? A je to vůbec možné?

Výuka angličtiny přes Skype anebo po telefonu?

04.10.2020

V dnešní době existuje spousta kurzů angličtiny, ze kterých si vybere každý. Jedním z nich je i výuka angličtiny přes Skype. Při tomto kurzu se anglicky můžete učit třeba z pohodlí Vašeho domova. Na rozdíl od výuky angličtiny po telefonu, kdy svého Lektora pouze slyšíte, nabízí Skype tu výhodu, že se můžete s Vaším lektorem i vidět, a ačkoliv nejste ve stejné místnosti, více se to přibližuje klasickým kurzům angličtiny v našich učebních prostorách. Hodiny si navíc můžete naplánovat tak, jak Vám budou vyhovovat.