Aktuality

Lekce angličtiny po telefonu využije každý, kdo se chce bleskově rozmluvit – stačí 3 desetiminutové lekce angličtiny týdně a garantujeme, že Vás žádný firemní telefonát v angličtině již nikdy nerozhodí!

Užitečné anglické fráze pro cestování

12.06.2023

Cestování je nejen vzrušujícím dobrodružstvím, ale také skvělou příležitostí prozkoumat nové kultury a setkat se s novými lidmi. Pokud plánujete cestovat do anglicky mluvící země nebo komunikovat s místními, znalost několika užitečných anglických frází Vám může cestování výrazně usnadnit. V dnešním článku se s námi můžete naučit několik užitečných anglických frází, které Vám na cestách můžou přijít vhod.

Proč je dobré umět anglicky, když rádi cestujete?

25.05.2023

Angličtina je univerzálním jazykem, který otevírá dveře do celého světa. Při dovolené v anglicky mluvící zemi, ať už je to Spojené království, USA, Austrálie, ale i v jiných destinacích může být ovládání angličtiny klíčem k bezproblémovému cestování.

Jak si vylepšit anglickou slovní zásobu?

18.04.2023

Být si jistý svou širokou slovní zásobou je klíčové pro čtení, psaní a mluvení či dokonce běžnou komunikaci a porozumění. Pokud chcete, aby Vaše informace či zpráva došla příjemci bez chyb, je třeba mít silný základ ve slovní zásobě. Pasivní slovní zásoba odkazuje na slova, která slyšíme a čteme a aktivní slovní zásoba odkazuje na slova, která používáme při mluvení a píšeme. Když začínáte s učením nového jazyka, Vaše slovní zásoba je limitovaná, ale s časem a cvikem a trochou námahy se to začne měnit. Dnešní článek Vám může přiblížit důležité aspekty a benefity slovní zásoby a kromě toho také pár tipů, jak si svou anglickou slovní zásobu rozvíjet.

Pozdravy a představování v britské angličtině

21.03.2023

Různé formy pozdravů a představování sebe sama v angličtině využijete nejen při angličtině po telefonu. Tento krátký článek se bude věnovat pozdravům a představování v britské angličtině.

Tlumočení po telefonu

15.02.2023

Většina z Vás jistě zná tlumočení z televize, soudních síní nebo z nejrůznějších přednášek. Věděli jste ale, že existuje také tlumočení po telefonu?

Užitečné anglické fráze při prezentaci v angličtině

31.01.2023

Při prezentování v angličtině je důležité volit správné fráze a slovní spojení, abyste se ujistili, že budete efektivně a přesvědčivě komunikovat s Vaším publikem. V tomto článku si můžete přečíst několik užitečných anglických frází, které můžete použít při prezentaci v anglickém jazyce.

Učte se anglicky i během Vaší dovolené na horách!

28.12.2022

Zimní období je pro spoustu lidí spojeno s dovolenou na horách. Nechcete na dovolené jen lenošit, ale udělat pro sebe i něco užitečného? Chcete se vzdělávat a zdokonalit svou angličtinu? Pokud jste na tyto otázky odpověděli kladně, máme pro Vás jednoduché a dokonalé řešení. Zkuste angličtinu po telefonu!

Studujte angličtinu při dlouhých cestách autem

22.11.2022

Baví Vás řízení a máte rádi dlouhé cesty? Nebo naopak řídíte neradi, ale kvůli práci řídit musíte? Napadlo Vás někdy, že i při řízení auta pro sebe můžete udělat něco užitečného, například zlepšovat svou angličtinu? Neváhejte a vyzkoušejte výuku angličtiny prostřednictvím telefonu!

Tip na odbourání ostychu při komunikaci v angličtině

25.10.2022

Je pro vás komunikace v anglickém jazyce stresující? Učíte se, ale máte pocit, že jazyk neovládáte v praxi? Dělá Vám problém se vyjádřit a reagovat v reálných situacích? Rozhodně nejste sami. Tento článek Vás může nasměrovat na cestu za odbouráním ostychu při komunikaci v angličtině!

5 tipů, jak si udržet znalost angličtiny

08.09.2022

Každý, kdo se někdy učil anglicky a pak jazyk dlouhou dobu nepoužíval, jistě už někdy zažil pocit, kdy ve své mysli nemůže najít slovíčko či frázi, kterou zrovna hledá. Nezoufejte, máme pro Vás pět skvělých tipů, jak si nejlépe udržet znalost angličtiny. Tyto tipy pro Vás sepsali přímo naši lektoři, kteří mají bohaté zkušenosti s výukou jazyků.