Aktuality

Lekce angličtiny po telefonu využije každý, kdo se chce bleskově rozmluvit – stačí 3 desetiminutové lekce angličtiny týdně a garantujeme, že Vás žádný firemní telefonát v angličtině již nikdy nerozhodí!

Anglicky 4x rychleji? Jde to vůbec?

14.02.2019

Slyšeli jste někdy o Callanově metodě, ale nedokážete si ji zařadit? Často je s ní spojen podtitul - "anglicky 4x rychleji" - ale proč vlastně? Je doopravdy tak efektivní? Pro koho je vhodná? Můžou se jí učit i děti? Čtěte dále!

Angličtina a vaření? Dva odlišné světy?

13.01.2019

Připadáte si v angličtině beznadějně, zato v kuchyni jste MasterChef? A co takhle zkusit využít vaše kulinářské schopnosti v trošku jiném odvětví? Existuje souvislost mezi vařením a výukou jazyků? 

Lámete si hlavu nad vánočními dárky? Už nemusíte!

11.12.2018

Máte pocit, že už jste vyčerpali veškerou inspiraci na co nejoriginálnější dárky pro vaše nejbližší? Máte pocit, že neexistuje nic, čím byste mohli překvapit rodinu pod vánočním stromečkem? Máme pro vás dobrou zprávu!

Do you speak English? aneb Jak jsou na tom Evropané s angličtinou?

18.11.2018

O faktu, že je angličtina nejrozšířenějším světovým jazykem, nemůže být pochyb. Zajímají vás však konkrétní čísla? Jak jsou na tom s angličtinou v ostatních evropských zemích? A co u nás v České republice, jak jsme lingvisticky zdatní?