Aktuality

Lekce angličtiny po telefonu využije každý, kdo se chce bleskově rozmluvit – stačí 3 desetiminutové lekce angličtiny týdně a garantujeme, že Vás žádný firemní telefonát v angličtině již nikdy nerozhodí!

A jak se řekne...

08.05.2019

Nemůžete si vzpomenout na základní výrazy, přestože jste si jisti, že jste je kdysi ovládali? Za nic na světě si nevybavíte, jak zformulovat každodenní fráze? Máme tady pár tipů jen a pouze pro vás!

Zábavná angličtina pro děti? S námi hračka!

29.04.2019

Kdy začít děti vyučovat angličtinu? A jak je co nejlépe motivovat, aby je učení i bavilo? Čtěte dále v našem článku!

Máš B1 nebo B2, aneb Jak jsi na tom s angličtinou?

19.03.2019

V mnoha pracovních inzerátech se můžete setkat s požadavkem: angličtina - B2. Co to ale znamená? Co konkrétně se vlastně skrývá za kombinacemi písmen a číslic? A co musím umět, abych se mohl klasifikovat danou úrovní? To všecko a mnohem více se dočtete v našem článku věnovanému SERR.  

Anglicky 4x rychleji? Jde to vůbec?

14.02.2019

Slyšeli jste někdy o Callanově metodě, ale nedokážete si ji zařadit? Často je s ní spojen podtitul - "anglicky 4x rychleji" - ale proč vlastně? Je doopravdy tak efektivní? Pro koho je vhodná? Můžou se jí učit i děti? Čtěte dále!

Angličtina a vaření? Dva odlišné světy?

13.01.2019

Připadáte si v angličtině beznadějně, zato v kuchyni jste MasterChef? A co takhle zkusit využít vaše kulinářské schopnosti v trošku jiném odvětví? Existuje souvislost mezi vařením a výukou jazyků? 

Lámete si hlavu nad vánočními dárky? Už nemusíte!

11.12.2018

Máte pocit, že už jste vyčerpali veškerou inspiraci na co nejoriginálnější dárky pro vaše nejbližší? Máte pocit, že neexistuje nic, čím byste mohli překvapit rodinu pod vánočním stromečkem? Máme pro vás dobrou zprávu!

Do you speak English? aneb Jak jsou na tom Evropané s angličtinou?

18.11.2018

O faktu, že je angličtina nejrozšířenějším světovým jazykem, nemůže být pochyb. Zajímají vás však konkrétní čísla? Jak jsou na tom s angličtinou v ostatních evropských zemích? A co u nás v České republice, jak jsme lingvisticky zdatní?