Aktuality

Lekce angličtiny po telefonu využije každý, kdo se chce bleskově rozmluvit – stačí 3 desetiminutové lekce angličtiny týdně a garantujeme, že Vás žádný firemní telefonát v angličtině již nikdy nerozhodí!

Darujte dárkové poukazy na angličtinu po telefonu

01.12.2019

Opět se blíží Vánoce a vy jako každý rok řešíte ten stejný problém? Nevíte, co koupit Vašim blízkým pod stromeček? Zkuste letos jiný vánoční dárek než teplé ponožky.

Angličtina po telefonu

04.11.2019

Chcete se zdokonalit v angličtině, ale jste časově vytížení a nemůžete docházet na klasické hodiny do jazykové školy? Nevadí, i vy se můžete přidat k naším spokojeným zákazníkům a naučit se anglicky. Nabízíme jazykové kurzy angličtiny po telefonu, takže si angličtinu můžete procvičovat klidně v pohodlí domova nebo během pauzy v práci, prostě kde Vám to vyhovuje nejvíc.

Jak najít toho pravého? aneb Na co se zaměřit při výběru lektora.

26.08.2019

Blíží se září a vy jako každoročně přemýšlíte, že přišel čas posunout vaši angličtinu na další level? Máte chuť jít do studia jazyků naplno, ale zároveň se bojíte, že natrefíte na nevyhovujícího lektora nebo kurz, který neodpovídá vašim požadavkům? Potřebovali byste s výběrem poradit, ovšem nevíte, na koho se obrátit? Nebojte, jsme tady právě pro vás!

Díky angličtině na dovolenou snů!

28.07.2019

Milujete letní dovolené, ale zároveň vás trošku stresují, protože máte strach, že se nedomluvíte? Jsme tady právě pro vás!

Nudné cestování autem? Minulost!

26.06.2019

Dojíždíte každé ráno do práce, často stojíte v kolonách a je vám líto promarněného času? Řídíte rádi, ale zároveň chcete sezení za volantem něčím obohatit? S angličtinou po telefonu cestování autem dostane nový rozměr!

A jak se řekne...

08.05.2019

Nemůžete si vzpomenout na základní výrazy, přestože jste si jisti, že jste je kdysi ovládali? Za nic na světě si nevybavíte, jak zformulovat každodenní fráze? Máme tady pár tipů jen a pouze pro vás!

Zábavná angličtina pro děti? S námi hračka!

29.04.2019

Kdy začít děti vyučovat angličtinu? A jak je co nejlépe motivovat, aby je učení i bavilo? Čtěte dále v našem článku!

Máš B1 nebo B2, aneb Jak jsi na tom s angličtinou?

19.03.2019

V mnoha pracovních inzerátech se můžete setkat s požadavkem: angličtina - B2. Co to ale znamená? Co konkrétně se vlastně skrývá za kombinacemi písmen a číslic? A co musím umět, abych se mohl klasifikovat danou úrovní? To všecko a mnohem více se dočtete v našem článku věnovanému SERR.  

Anglicky 4x rychleji? Jde to vůbec?

14.02.2019

Slyšeli jste někdy o Callanově metodě, ale nedokážete si ji zařadit? Často je s ní spojen podtitul - "anglicky 4x rychleji" - ale proč vlastně? Je doopravdy tak efektivní? Pro koho je vhodná? Můžou se jí učit i děti? Čtěte dále!

Angličtina a vaření? Dva odlišné světy?

13.01.2019

Připadáte si v angličtině beznadějně, zato v kuchyni jste MasterChef? A co takhle zkusit využít vaše kulinářské schopnosti v trošku jiném odvětví? Existuje souvislost mezi vařením a výukou jazyků?