Nudné cestování autem? Minulost!

Dojíždíte každé ráno do práce, často stojíte v kolonách a je vám líto promarněného času? Řídíte rádi, ale zároveň chcete sezení za volantem něčím obohatit? S angličtinou po telefonu cestování autem dostane nový rozměr!

Milujete řízení auta a užíváte si časově náročné trasy? Chcete pro sebe během dlouhé jízdy udělat něco užitečného? Nebo naopak řízení vozidla rádi nemáte, ale kvůli práci řídit musíte? Připadá vám dlouhé sezení v autě jako plýtvání časem a rádi byste nějakým způsobem tento čas využili, například prohloubením vašeho vzdělání? Nezoufejte a vyzkoušejte angličtinu po telefonu.

A jak tyto lekce angličtiny probíhají?

Je to snadné. Stačí se spojit s naším lektorem a lekce angličtiny může začít. Lekce jsou samozřejmě individuální a přizpůsobeny činnosti studenta, tedy i řízení auta. Angličtina po telefonu při jízdě autem je velice jednoduchá, člověk u ní nemusí moc přemýšlet, může se bez problému věnovat řízení, a přitom se naučit nová slovíčka či fráze.

Nezapomeňte však na bezpečnostní předpisy a především vaši bezpečnost během řízení auta. Ptáte se jak bezpečně řídit a přitom se učit anglicky? Máme pro vás pár tipů.

Používejte handsfree sadu do automobilu, nejlépe se vám bude telefonovat s bezdrátovou sadou fungující např. na principu Bluetooth nebo jiné technologie. Pokud máte novější automobil, pak jistě víte, že již existuje tzv. pevná handsfree sada, která využívá techniky propojení auta přímo s vaším mobilním telefonem, většinou prostřednictvím reproduktoru autorádia. Vy pak můžete bez problému hovořit, aniž byste museli sahat na mobil nebo mačkat jakékoli tlačítko. Tato sada se dá jednoduše ovládat hlasem, tudíž když budete chtít vytočit našeho lektora a učit se angličtinu, jen řeknete jméno a auto vám dané číslo vytočí.

Elegantním způsobem použití telefonu v autě je zabudovaný mobilní telefon přímo v palubní desce automobilu. Mobil se ovládá pomocí klávesnice na palubní desce či jiných ovládacích prvků, případně pomocí bezdrátového sluchátka. Vše se zobrazuje na displeji palubní desky auta.

Pokud budete mít dlouhou chvíli při jízdě autem a budete mít chuť se vzdělávat, vyzkoušejte lekce angličtiny po telefonu. Lekce poskytuje naše jazyková škola sídlící v centru Ostravy.

Přejeme vám mnoho bezpečně najetých kilometrů bez nehod a spousty nových anglických slovíček!