Díky angličtině na dovolenou snů!

Milujete letní dovolené, ale zároveň vás trošku stresují, protože máte strach, že se nedomluvíte? Jsme tady právě pro vás!

Máte rádi cestování a v období prázdnin je pro vás letní dovolená samozřejmostí? Nechcete na dovolené jen lenošit, ale udělat pro sebe i něco užitečného? Chcete se vzdělávat a zdokonalit svou angličtinu? Pokud jste na tyto otázky odpověděli kladně, máme pro vás jednoduché, ale naprosto optimální řešení. Zkuste angličtinu po telefonu.

Určitě jste někdy na dovolené zažili situaci, kdy jste se potřebovali domluvit, a k tomu bylo nezbytné použít nějaký cizí jazyk. Vy jste se však v této řeči nebyli schopni dorozumět, čímž vznikla jazyková bariéra. Takové situaci můžete snadno předejít a jazykovou bariéru jednou provždy překonat. Angličtina je univerzální jazyk, jímž se domluvíte téměř ve všech zemích na světě. A naše angličtina po telefonu je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé.

A jaké jsou tedy výhody výuky angličtiny po telefonu?

Můžete se učit anglicky kdykoliv a kdekoliv, nemusíte nikam chodit, veškerá výuka probíhá v čase a místě, které si sami vyberete, tedy klidně i z druhé poloviny zeměkoule. Ať už vám vyhovuje učit se ráno, odpoledne nebo večer, lektor je vám po předchozí domluvě vždy k dispozici. Při výuce vás nikdo do ničeho nenutí, vše je individuální a studentovi upraveno na míru, lektor se věnuje jen přímo vám. Na výuku nepotřebujete žádné internetové připojení ani speciální pomůcky či učebnice, stačí vám jen obyčejný mobilní telefon nebo zařízení, ze kterého je možné telefonovat. Nemusíte se na lekce dopředu připravovat, ani dělat domácí úkoly, opakování je součástí výuky. Není třeba platit nic předem, cena výuky záleží na četnosti vašich hovorů. Frekvence výuky je jen na vás, můžete si vybrat lekce trvající 5, 10 nebo i více minut denně, a to např. 3krát týdně či každý den – záleží jen na vašich časových možnostech a chuti se vzdělávat.

Díky těmto telefonickým lekcím angličtiny se snadno domluvíte úplně kdekoli a můžete si v klidu užít svou dovolenou bez jakéhokoli komunikačního problému. Můžete překonat svůj strach z cestování do neznámých zemí a vyrazit na vysněnou dovolenou u moře, popíjet letní drinky a přitom se učit anglicky. Máte možnost si užít poznávací zájezd v destinaci, po které tak dlouho toužíte, poznávat život tamních domorodců, a to vše, aniž byste se báli komunikovat. Vše je tak snadné, stačí se jen pár minut denně věnovat angličtině po telefonu.