Učte se anglicky i během Vaší dovolené na horách!

Zimní období je pro spoustu lidí spojeno s dovolenou na horách. Nechcete na dovolené jen lenošit, ale udělat pro sebe i něco užitečného? Chcete se vzdělávat a zdokonalit svou angličtinu? Pokud jste na tyto otázky odpověděli kladně, máme pro Vás jednoduché a dokonalé řešení. Zkuste angličtinu po telefonu!

Určitě jste někdy na dovolené zažili situaci, kdy jste se potřebovali domluvit a k tomu bylo nezbytné použít nějaký cizí jazyk. Vy jste však tento jazyk neuměli a tak vznikla jazyková bariéra. Takové situaci můžete snadno předejít a jazykovou bariéru překonat. Angličtina je univerzální jazyk, kterým se domluvíte téměř ve všech zemích na světě. Angličtina po telefonu je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé!

Jaké jsou výhody výuky angličtiny po telefonu?

Můžete se učit anglicky kdykoliv a kdekoliv, nemusíte nikam docházet, veškerá výuka probíhá v čase a místě, které si sami vyberete, tedy klidně i z horského střediska v Alpách. Ať už Vám vyhovuje se učit ráno, odpoledne nebo večer, naši lektoři jsou Vám po předchozí domluvě vždy k dispozici. Při výuce angličtiny po telefonu Vás nikdo do ničeho netlačí ani Vás neovlivňuje, vše je individuální a lektor se věnuje pouze Vám. Na výuku angličtiny po telefonu nepotřebujete žádné internetové připojení ani speciální pomůcky či učebnice, stačí Vám jen obyčejný mobilní telefon nebo zařízení, ze kterého je možné telefonovat. Nemusíte se na lekce připravovat předem ani dělat domácí úkoly, opakování je součástí výuky. Nemusíte platit nic předem, cena výuky záleží na četnosti Vašich hovorů. Frekvence výuky je jen na Vás, můžete si vybrat lekce trvající 5 minut, 10 minut nebo i více minut denně, např. 3krát týdně, záleží jen na Vašich časových možnostech a chuti se vzdělávat. Podívejte se na náš ceník, nebo si rovnou domluvte ukázkovou lekci zdarma!

Díky těmto telefonickým lekcím angličtiny se snadno domluvíte kdekoliv a můžete si v klidu užít svou zimní dovolenou bez jakéhokoliv problému. Můžete překonat svůj strach z cestování do neznámých zemí a vyrazit na vysněnou dovolenou na horách, lyžovat, slunit se na svahu a přitom se učit anglicky. Vše je tak snadné, stačí se jen pár minut denně věnovat angličtině po telefonu.

Kontaktujte nás!

Pokud Vás výuka angličtiny po telefonu zaujala, naše jazyková škola nabízí před samotným zahájením lekcí také ukázkovou lekci angličtiny po telefonu zdarma, po které Vás naše koordinátorka jazykových kurzů zkontaktuje, a Vy se můžete v klidu rozhodnout, zda je pro Vás daný způsob výuky angličtiny vhodný. Neváhejte naši koordinátorku jazykových kurzů kontaktovat přes kontaktní formulář, napsat e-mail na info@anglictinapotelefonu.cz či nám zavolat na telefonní číslo +420 774 118 911!