Studujte angličtinu při dlouhých cestách autem

Baví Vás řízení a máte rádi dlouhé cesty? Nebo naopak řídíte neradi, ale kvůli práci řídit musíte? Napadlo Vás někdy, že i při řízení auta pro sebe můžete udělat něco užitečného, například zlepšovat svou angličtinu? Neváhejte a vyzkoušejte výuku angličtiny prostřednictvím telefonu!

Jak lekce angličtiny po telefonu probíhají?
Je to snadné! Stačí přijmout telefonát od jednoho z našich lektorů a lekce angličtiny může začít! Lekce angličtiny po telefonu jsou samozřejmě individuální a přizpůsobeny potřebám studenta, tedy i řízení auta. Angličtina po telefonu při jízdě autem je velice jednoduchá, člověk u ní nepotřebuje žádné materiály ani učebnice, může se bez problémů věnovat řízení a přitom se naučit nová slovíčka či užitečné fráze!

Jak bezpečně řídit a přitom se učit anglicky? Máme pro Vás pár tipů.
Nezapomeňte však na bezpečnostní předpisy a především Vaši bezpečnost během řízení auta. Využít můžete například handsfree sadu do automobilu, nejlépe se Vám bude telefonovat s bezdrátovou sadou fungující na principu Bluetooth. Pokud máte novější automobil, tak jistě víte, že již existuje tzv. pevná handsfree sada, která funguje na principu propojení auta přímo s Vaším mobilním telefonem, většinou prostřednictvím reproduktoru autorádia. Vy tak můžete bez problémů hovořit, aniž byste museli sahat na mobilní telefon či mačkat nějaké tlačítko. Tato sada se dá také jednoduše ovládat hlasem, tudíž když budete chtít vytočit našeho lektora a učit se angličtinu, stačí říct jméno a auto Vám dané číslo samo vytočí.

Chtěli byste se vzdělávat i při cestování autem? Kontaktujte nás!
Pokud budete mít dlouhou chvíli při jízdě autem a zároveň chuť si zlepšovat svou angličtinu, určitě lekce angličtiny po telefonu vyzkoušejte. Naše jazyková škola nabízí před samotným zahájením lekcí také ukázkovou lekci angličtiny po telefonu zcela zdarma, po které se můžete rozhodnout, zda je pro Vás daný způsob výuky angličtiny vhodný. Neváhejte kontaktovat naši koordinátorku jazykových kurzů přes kontaktní formulář, napsat e-mail na info@anglictinapotelefonu.cz či nám zavolat na telefonní číslo +420 774 118 911!

Přejeme Vám mnoho bezpečně najetých kilometrů bez nehod a spousty nových anglických slovíček!