Jak se naučit anglicky rychle

Mnoho z nás se chce naučit anglicky rychle, ale jednoduše to nestíhá, nemá na to čas, většinu dne tráví v práci a vměstnat mezi nabitý program lekci angličtiny se tak na první pohled zdá jednoduše nemožné… Nemusíte zoufat, máme řešení přesně pro Vás!

Jazykové lekce angličtiny po telefonu jsou ideální alternativou k delším prezenčním či online lekcím, které by se Vám běžně do natěsnaného programu nevešly. Můžete si vybrat z široké škály lekcí za velmi přívětivou cenu, od 1x 5 minut týdně až po 3x 20 minut týdně a to zcela dle Vašich časových preferencí!

Jak všichni víme, angličtina je celosvětový jazyk a není radno otálet se začátkem výuky, můžete se začít učit hned a to například díky ukázkovým lekcím ZDARMA, kde si sami vyzkoušíte, jak taková lekce angličtiny vlastně může vypadat a jaká délka a frekvence výuky by Vám vyhovovala. Tři ukázkové lekce angličtiny po telefonu ZDARMA si můžete zarezervovat okamžitě. Pokud i tak váháte, zkuste si také přečíst doporučení mnoha spokojených klientů, kteří se s námi zvládli naučit anglicky po telefonu rychle a efektivně.

Jednou z nejefektivnějších a celosvětově uznávaných metod jak se naučit anglicky rychle, je Callanova metoda, která Vás naučí anglicky až 4x rychleji, než ostatní metody. Tímto způsobem výuky neustále konverzujete anglicky, bez ohledu na to, zda je Vaše jazyková úroveň angličtiny začátečník, mírně pokročilý, či například pokročilý. Nemusíte se ale ničeho bát, jedná se o řízenou konverzaci, kdy veškeré gramatické jevy a novou slovní zásobu bezprostředně trénujete v praktických větách. Struktura těchto vět je pevně daná a Váš jazykový lektor Vám neustále pomáhá a opravuje Vaše chyby. Takto se velmi rychle rozmluvíte anglicky a častým opakováním v lekcích si brzy obohatíte širokou slovní zásobu.

Je potřeba dodat, že ať už hledáte zaměření na Obchodní angličtinu (Business English), či si přejete oprášit obyčejnou anglickou konverzaci, nebo se teprve jako začátečník chcete ponořit do tajů a záhad tohoto kouzelného jazyka, naši lektoři jsou zde přesně pro Vás. Nabízíme jak rodilé mluvčí, tak i další odborníky ve svém oboru, kteří si našli cestu k angličtině nejrůznějšími způsoby a na míru Vám pomohou jak s gramatickými otázkami, tak s rychlým rozmluvením.

Neváhejte a kontaktujte koordinátorku našich jazykových kurzů, která Vám velmi ráda se vším poradí.