Vzít či nevzít? – aneb Telefonáty v angličtině levou zadní!

Zná to jistě plno z nás – vidíme na displeji telefonu číslo se zahraniční předvolbou a okamžitě začneme panikařit – mám to zvednout? Anebo radši předstírat, že v kanceláři nejsem? Nemohl by to za mě vyřídit kolega…? Sami ale víme, že hodit problém na kolegu není řešení; musíme se k tomu postavit čelem a telefon prostě vzít. Jak na to, aby pro nás každý hovor v angličtině byl spíš příjemnou výzvou než utrpením? A je to vůbec možné?

Máme pro Vás dobrou zprávu – možné to samozřejmě je! Nejenže Vás naučíme zahraniční hovory zvládat; k tomu Vám můžeme slíbit, že Vás to bude i bavit. Zkuste si objednat Ukázkovou lekci angličtiny zdarma, která Vás přesvědčí, že komunikovat po telefonu s anglicky mluvící osobou rozhodně nemusí být jen hororová záležitost. Zdarma a bez závazků si vyzkoušíte 3 desetiminutové lekce s jedním z našich profesionálně vyškolených lektorů angličtiny, a to v termínu, který bude vyhovovat právě Vám; tím, že nemusíte nikam dojíždět či instalovat aplikaci do počítače/telefonu, je tato forma výuky angličtiny tou skutečně optimální pro všechny zaneprázdněné.

Chcete se pouze zbavit ostychu při mluvení? Není nic snazšího! Lektor s Vámi bude anglicky konverzovat na jakékoli téma, které si vyberete Vy, anebo Vám jej zvolí sám, abyste se nemohli předem připravit a byla to tudíž pro Vás skutečná challenge. Chcete si rozšířit slovní zásobu? Výborně! Díky Callanově metodě, neboli anglicky 4x rychleji, kterou naši lektoři perfektně ovládají, se nejen rozmluvíte, ale ještě se naučíte plno užitečných anglických slovíček a frází, a to bez domácí přípravy a úmorného biflování. Anebo možná máte zájem o obojí, tedy o anglické konverzační lekce na dané téma, ale i o Callanovu metodu? Ideální! Naši ochotní a spolehliví lektoři Vám rádi vyjdou vstříc ohledně náplně lekcí angličtiny po telefonu, stejně jako ve výběru časů a frekvence výuky.

Zní to všechno až moc krásně na to, aby to byla pravda? Uvidíte, že realita ještě předčí Vaše očekávání! Jediný krok, který musíte udělat, je objednat si Ukázkovou lekci angličtiny zdarma, a to buď kliknutím na uvedený odkaz, anebo zavoláním na číslo +420 774 118 911, kde Vám naše příjemná koordinátorka navíc zodpoví veškeré Vaše dotazy a společně s Vámi vybere lektora angličtiny na míru. Pokud nejdřív chcete otestovat své znalosti, neváhejte si vyplnit náš rozřazovací test z angličtiny, který Vám přesně určí, jaké úrovni Vaše jazykové dovednosti odpovídají. Vy sami jste v komunikaci se zahraničím suverénní, ale někdo z Vašich známých by mohl lekce angličtiny po telefonu ocenit? Věnujte mu dárkový poukaz na lekce angličtiny, a to na libovolnou částku dle Vašeho výběru. Uvidíte, že i kdyby se na začátku obdarovaný tvářil překvapeně, zpětně Vám za tento praktický dárek poděkuje, neboť obecně snad neexistuje lepší investice než právě do vzdělání – a angličtina je přece jen světově nejrozšířenějším jazykem.

Neváhejte tedy a kontaktujte nás ještě dnes! Uvidíte, že po pár lekcích angličtiny po telefonu budete zahraniční hovory vyřizovat se stejnou samozřejmostí a lehkostí, jako když se bavíte s našimi lektory. A to už je pořádná motivace!