Výuka angličtiny přes Skype anebo po telefonu?

V dnešní době existuje spousta kurzů angličtiny, ze kterých si vybere každý. Jedním z nich je i výuka angličtiny přes Skype. Při tomto kurzu se anglicky můžete učit třeba z pohodlí Vašeho domova. Na rozdíl od výuky angličtiny po telefonu, kdy svého Lektora pouze slyšíte, nabízí Skype tu výhodu, že se můžete s Vaším lektorem i vidět, a ačkoliv nejste ve stejné místnosti, více se to přibližuje klasickým kurzům angličtiny v našich učebních prostorách. Hodiny si navíc můžete naplánovat tak, jak Vám budou vyhovovat.

Můžete si vybrat ze dvou druhů kurzů, které nabízíme – buď se anglicky budete učit s českým lektorem, nebo rodilým mluvčím. Výuka probíhá pomocí Callanovy metody, díky které se anglicky učíte 4x rychleji v porovnání s klasickou výukou. Callanova metoda se zaměřuje hlavně na konverzaci, takže budete schopni plynule komunikovat a využít své znalosti v reálných praktických situacích. Nemusíte se bát, že budete pouze vypisovat a učit se nazpaměť slovíčka nebo pořád dokola vyplňovat cvičení.

Nevýhoda výuka angličtiny přes Skype oproti výuce angličtiny po telefonu je, že musíte mít připojení k internetu a pokud nemáte Skype nainstalován v telefonu, měli byste také sedět u svého PC.

Ať už si vyberete Výuku angličtiny přes Skype či po telefonu, rozhodli jste se naučit anglicky. Po čase budete překvapení kolik dveří Vám znalost angličtiny otevře.

Pokud nevíte, na jaké úrovni jsou Vaše znalosti angličtiny a váháte nad tím, jestli zvolit kurz s českým lektorem nebo rodilým mluvčím, můžete si je otestovat v našem online testu.