Zkušenosti s Výukou angličtiny po telefonu

Níže si můžete přečíst reakce na výuku angličtiny po telefonu od našich nejmenších studentů a jejich rodičů. Výuku doporučujme u dětí od 6 let, ale najdou se i výjimky, a některé děti to zvládnou i dříve. Nejpozitivnější je fakt, že děti tuto výuku neberou jako učení, i když se učí. Deset až patnáct minut udrží soustředěnost a příště si učivo s lektorem znovu zopakují, takže nezapomínají. Úkoly nedostávají, těch mají dost ze školy a když je třeba tak jim s nimi lektoři pomohou.

Zde je vyjádření maminky naší nejstarší, a přitom nejmladší studentky.

Sofinka dostala od tety k Vánocům dárkovou poukázku na angličtinu po telefonu, ona byla nadšená, ale my s manželem jsme byli dost skeptičtí. Nikdy jsme o ničem takovém neslyšeli. Dnes se Sofinka stále vyučuje, vždy 2x týdně jen 10 minut a kolikrát ani nevíme, že má výuku. Sama si to s lektorkou řídí a já jsem pak jen mile překvapená když ji slyším v angličtině mluvit. Ve škole má jedničku, i když jsme si mysleli, že jí to nepůjde, když ji s tím doma ani jeden z nás nemůže pomoci. Další rok k Vánocům si sama vyžádala nějaké kvalitní sluchátka na angličtinu! No nakonec to dopadlo tak, že se takhle učíme všichni tři a maximálně nám to vyhovuje.

Zpětná vazba na výuku angličtiny malého Tomáška: Milí rodiče, náš malý Tomášek měl s angličtinou i němčinou velké potíže, pokoušeli jsme se s ním doma doučovat, ale nemělo to valné výsledky. Na internetu jsem nalezla Kurz angličtiny po telefonu pro děti a řekla jsem si proč to nezkusit. Už na začátku jsem ale požádala, aby výuka byla zaměřená na probíranou látku ve škole a nebyl to naštěstí problém. Nadiktovali jsme název učebnice a mohlo se začít. Ze začátku jsme měli výuku každý všední den, 5x týdně, ale jen po pěti minutách, takže se vybraná intenzita dala zvládnout. Po čase jsme přešli už jen na 2x 10 minut týdně a zjistili jsme, že to stačí a Tomášek je v těch deseti minutách plně soustředěn. Výsledky to má, a dokonce se zlepšila i němčina. Paní učitelka ve škole nám to vysvětluje tím, že když člověk pochytí jeden jazyk, ten druhý jde pak také lépe.

Reference rodičů malého Jakoubka: Synovi jsme dali na základní školu s rozšířenou výukou jazyků, ale nějak jsme si neuvědomili, že jazyky neovládáme, a tak mu s učením nepomůžeme. Zaplatili jsem tedy individuální výuku angličtiny, ale syn tam nechtěl nikdy chodit.  Nejen, že bylo náročné jej vozit, počkat na něj atd., ale jeho soustředěnost v té hodině nebyla moc dobrá, měl toho za celý den ve škole už dost. Známá nám pak místo toho doporučila Výuku angličtiny po telefonu, a tak jsme to zkusili. Jsme spokojení a syn má dobré známky z angličtiny a je spokojen také, a to je hlavní.

I naši malí studenti nám také napsali své dojmy:

Jo je to dobré, Martina je na mě hodná. Janička

Jsem ráda, že mám se mám koho zeptat, když něčemu ve škole z angličtiny nerozumím. Agátka.

Libí se mi, že se mnou srozumitelně procvičuje to, co se potřebuji naučit do školy, ale je škoda, že k mé učebnici nejsou k dispozici nahrávky, ale i bez toho to je velmi dobré, hlavně, že umí dobře vysvětlit. Maruška