Angličtina po telefonu

Chcete se zdokonalit v angličtině, ale jste časově vytížení a nemůžete docházet na klasické hodiny do jazykové školy? Nevadí, i vy se můžete přidat k naším spokojeným zákazníkům a naučit se anglicky. Nabízíme jazykové kurzy angličtiny po telefonu, takže si angličtinu můžete procvičovat klidně v pohodlí domova nebo během pauzy v práci, prostě kde Vám to vyhovuje nejvíc.

Sami si můžete určit, jak dlouho bude telefonický hovor probíhat. V naší nabídce jsou lekce třikrát týdně po pěti, deseti nebo patnácti minutách, i více. Čas hovoru si určíte sami tak, aby Vám to maximálně vyhovovalo.

Rádi byste, aby si angličtinu zdokonalovalo i Vaše dítě, ale nestíháte jej několikrát týdně někam vozit? Kurzy angličtiny po telefonu jsou vhodné i pro ty nejmenší studenty. Jejich hovory jsou kratší, trvají pět minut, takže se nemusíte bát, že by Vaše dítě u telefonu nevydrželo. Naopak je to pro ně něco nového než výuka ve škole, takže díky telefonováni nebudou mít pocit, že se učí.

Rodiče nám často říkají, že to jejich děti učí odpovědnosti a organizaci. Musí si vždy hovor naplánovat a zodpovědně na něj vždy čekají.

Výuka angličtiny po telefonu probíhá stejně jako klasické hodiny pomocí Callanovy metody. Je tedy rychlejší než klasické učení a nemusíte se bát, že budete muset trávit hodiny nad učebnicí a vypisovat slovíčka a vyplňovat cvičení. Díky aktivnímu používání angličtiny si všechny slovíčka včetně gramatiky osvojíte mnohem rychleji.

Zaujala Vás nabídka angličtiny po telefonu, ale stále nevíte, co přesně od toho očekávat? Než se rozhodnete, můžete si tuto formu výuky vyzkoušet zdarma. Nabízíme tři desetiminutové lekce angličtiny, kde si podle rozřazovacího online testu otestujete svoji úroveň a následně si vyberete dobu hovoru.