Darujte dárkové poukazy na angličtinu po telefonu

Opět se blíží Vánoce a vy jako každý rok řešíte ten stejný problém? Nevíte, co koupit Vašim blízkým pod stromeček? Zkuste letos jiný vánoční dárek než teplé ponožky.

Vyhněte se letos davům v nákupních centrech a pořiďte dárkové poukázky na naše jazykové kurzy výuky po telefonu. Angličtina po telefonu je vhodná pro všechny věkové kategorie, od dětí až po seniory, takže se nemusíte bát, že se bude jednat o nevhodný dárek. Naši lektoři pomohou Vašim blízkým domluvit se po celém světě.

Dárkové poukazy na angličtinu po telefonu jsou cenově dostupné, sami si můžete vybrat, v jaké hodnotě dárkový poukaz darujete. Minimální hodnota poukazu je 500 Kč a je jen na Vás, jestli poukázky zvolíte jako hlavní dárek, nebo je přibalíte do obálky třeba k přáníčku.

Pokud máte o dárkové poukazy na angličtinu po telefonu zájem, stačí, když vyplníte krátký formulář a Vaši blízcí se pod stromečkem mohou radovat z možnosti získat nové znalosti angličtiny.

Chcete někomu poukázkami udělat radost, ale raději byste, aby si Vaši blízcí mysleli, že poukázky posílá Ježíšek? To není problém, i na tuto možnost jsme připraveni a dárkový poukaz bude poštou doručen na adresu obdarovaného.