Angličtina a vaření? Dva odlišné světy?

Připadáte si v angličtině beznadějně, zato v kuchyni jste MasterChef? A co takhle zkusit využít vaše kulinářské schopnosti v trošku jiném odvětví? Existuje souvislost mezi vařením a výukou jazyků? 

Při vaření máte k dispozici určité ingredience, které příslušným způsobem zpracujete, ochutíte kořením, následně je tepelně upravíte a servírujete. S angličtinou je to podobné: také máte k dispozici ingredience, tedy v případě angličtiny jsou to slovíčka a anglické fráze, které dochutíte kořením, neboli přeneseně vlastním způsobem výslovnosti a také svým individuálním přízvukem, pak to dáte všechno dohromady, a nakonec z toho vznikne znalost anglického jazyka, plynulá konverzace, čtení a psaní, které můžete naservírovat… ehm… tedy používat v každodenním životě a ohromit tím své přátelé, rodinu, blízké, zaměstnavatele či další lidi kolem sebe.

My pro vás máme skvělý recept na angličtinu – můžete si vyzkoušet zdarma ukázkovou hodinu angličtiny po telefonu a připravit si tak neopakovatelný zážitek z nových znalostí a dovedností anglického jazyka. A pokud se vám to bude líbit, rádi vás přivítáme v našem kolektivu.

Proto se nebojte začít s angličtinou, je to stejné jako s vařením - chce to jen vlastní motivaci, trpělivost a najít si denně chvilku času.

Tak hodně štěstí při nových začátcích!