Angličtina po telefonu pro seniory

Spousta lidí si často myslí, že po přesáhnutí určité věkové hranice už není možno studovat cizí jazyk. Opak je ale pravdou. Lekce angličtiny po telefonu jsou vhodné pro všechny věkové kategorie včetně seniorů!

Proč je angličtina po telefonu vhodná pro seniory?

Jak jste se již mohli dočíst v předchozích článcích, angličtina po telefonu má obecně spoustu výhod. Nemusíte mít ostych a nepříjemný pocit z osobního kontaktu s lektorem, neboť si s ním pouze povídáte po telefonu! Zároveň se můžete učit anglicky z pohodlí domova, což mohou ocenit právě senioři. Množství a délku lekcí si můžete určit podle Vašeho volného času. Pokud jste tedy aktivní, můžete si s lektorem telefonovat například jen jednou týdně po 10 minutách. Máte-li ale volného času v důchodu spoustu, směle do toho trávit jej studiem angličtiny – lekce můžete mít i každý všední den! Spojíte také příjemné s užitečným – studium angličtiny, jejíž znalost je v dnešní době téměř nezbytná, a popovídání si. Při individuální výuce angličtiny po telefonu jsou zde naši lektoři pouze pro Vás, odpadne Vám tudíž stres z výuky ve skupince a rozdílů mezi jednotlivými studenty. Pečlivě vybraný lektor či lektorka k Vám bude přistupovat individuálně, trpělivě a s chutí pomoci Vám naučit se anglicky i v pokročilém věku.

Jakou metodu výuky zvolit?

Nejefektivnější je výuka angličtiny za pomocí Callanovy metody, známé také jako Anglicky 4x rychleji. Díky pevně dané struktuře vět a neustálé pomoci lektora se ani úplní začátečníci v angličtině nemusí ničeho bát. Kromě výuky Callanovou metodou samozřejmě nabízíme také klasickou formu výuky s vysvětlováním gramatiky, poslechem, trénováním čtení a další. Ti pokročilejší mohou s lektorem také pouze anglicky konverzovat a rozšířit si slovní zásobu v oblasti, která je zajímá. Možnostem se meze nekladou, stačí se pouze odhodlat!

Kontaktujte nás a domluvte si ukázkovou lekci angličtiny po telefonu zdarma!

Máte-li zájem obohatit se v pokročilejším věku o nové vědomosti a zážitky, neváhejte kontaktovat naši koordinátorku jazykových kurzů. Můžete si rovnou domluvit ukázkovou lekci zdarma, po které se rozhodnete, zda Vám výuka angličtiny po telefonu vyhovuje. Nabízíme také dárkový poukaz na výuku angličtiny po telefonu, který může být skvělým dárkem pro rodiče, prarodiče nebo známé. Napište nám na e-mail info@anglictinapotelefonu.cz či nám zavolejte na číslo +420 774 118 911.